Після прочитання цієї статті я перестала викидати Кавову гущу. Проробіть з нею ці 13 трюків – і ваше життя зміниться назавжди!

Це є у кожного вдома і ми його викидаємо. А даремно! Проробіть з ним ці 13 трюків – і ваше життя зміниться назавжди!

Кожного разу, попивши кави, ми всі викидаємо кавову гущу. Однак мало хто знає, що на дні нашої гущі насправді міститься дуже корисний і багатофункціональний засіб.Джерело

Коли ви вип’єте свою каву, викладіть гущу на пергамент і засуньте в духовку, щоб вона висохла.

Потім суху кавову гущу можна використовувати в якості пілінгового засобу, замінника мила  і це ще далеко не все!

Проробіть з нею ці 13 трюків – і ваше життя зміниться назавжди!

1. Засіб проти целюліту.

Кофеїн – важлива частина багатьох антицелюлітних продуктів, що означає, що кавова гуща працює також добре, як і магазинні засоби. Змішайте гущу з оливковою або кокосовою олією і втирайте її в шкіру на уражених ділянках вашого тіла. Ви й не помітите, як швидко зникне ваш целюліт!

2. Засіб проти мішків під очима.

Змішайте трохи кавової гущі з невеликою кількістю оливкової олії, потім помасажуйте цією сумішшю під очима, щоб усунути сліди втоми або недосипання.

3. Замінник мила.

Забули, що вдома закінчилося мило, а в магазин немає сил йти? Не турбуйтеся, кавова гуща – відмінна заміна, яка очистить вашу шкіру не гірше магазинної косметики. Ви навіть можете зробити мильні брусочки своїми руками!

4. Засіб проти неприємних запахів.

Якщо з вашого холодильника або сміттєвого відра мають неприємний запах, просто насипте суху кавову гущу на аркуш паперу і залишите його там на кілька днів. Ви будете здивовані результатами!

5. Рятівний засіб для волосся.

Кавова гуща заряджає ваше волосся поживними речовинами і вдихає в них нове життя. Якщо у вас слабке і схильне до випадання волосся, втирайте кавову гущу в голову перед тим, як її мити.

6. Натуральний очищувач.

М’яка абразивна текстура кавової гущі робить її відмінним натуральним миючим засобом для сковорідок, каструль і різних поверхонь у вашому домі!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу>>

Загрузка...