На варті спокою! Українські військові освоїли надпотужне озброєння: “Смерч” в дії

Українські військовослужбовці перевірили бойову готовність підрозділів реактивної артилерії. Воїни випробували реактивну систему залпового вогню «Смерч».

Тренування проводились за наказом командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, повідомляє штаб на своїй сторінці у Facebook.

Так, військовослужбовці відпрацювали завдання на швидкість переміщення установки та точність її наведення.

У штабі зазначають, що постійні тренування та заняття з особовим складом в Об’єднаних силах дають свої результати. Результати перевірки доводять, що підрозділи системи «Смерч» повністю готові до застосування.

Крім того, отримана внаслідок глибокої модернізації реактивної системи залпового вогню бойова машина «Берест» у перспективі може замінити РСЗВ «Град», що перебуває на озброєнні української армії.

«Берест» має більшу потужність залпу, точність ведення вогню, інтеграцію в цифрові системи керування й наведення артилерії, більшу мобільність.

Як повідомляє прес-служба державного концерну «Укроборонпром», бойова машина була розроблена державним підприємством «Шепетівський ремонтний завод», причому в ній використовуються компоненти виключно українського виробництва.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу>>

Загрузка...