Мільйонні статка та велика колекція нерухомості: розкрили правду про одіозного голову Інституту Серця

Також існують дві «фірми-близнючки»: «Альфа Медика» і «Альфа-Медика». Одна з них, та що з дефісом, записана на близьке оточення нардепа Андрія Деркача, який пов’язаний із благодійним фондом доньки і зятя Тодурова. Друга має такого ж директора і майже ідентичну структуру.

Одна з них займає в Інституті серця цілий поверх і спеціалізується на підготовці пацієнтів до операції і реабілітації після. Інша запрацювала у регіонах під виглядом філіалу Інституту й укладає з місцевої владою договори із космічними цінами за послуги.

Подібних комерційних структур безліч, а пацієнти не звертають уваги, кому і скільки платять, незважаючи на те, що операції для хворих в гострому стані проводяться безкоштовно.

Так, наприклад, від 2016 року МОЗ закуповує стенти і безкоштовно передає Інституту серця, але там пацієнтів переконують, що безкоштовні стенти нібито ненадійні.

«Такий от парадокс: Інститут серця скаржиться на нестачу бюджетного фінансування і одночасно закуповує медикаменти із шаленими накрутками.

Віддає перемогу на тендерах за завищеними цінами фірмам, пов’язаним із керівництвом. А сам керівник Інституту протестує проти дешевших стентів, які закуповує МОЗ і передає клінікам для безкоштовних операцій, аби рятувати життя людей під час інфарктів. Одночасно на родичах цього ж керівника з’являються елітні квартири і маєток на шести гектарах лісу», – підсумовують журналісти.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу>>

Загрузка...