Окупанти стягнули авіацію та військову техніку. Захоплення узбережжя!

За даними Міноборони РФ, у навчаннях задіяно близько 500 військовослужбовців, близько 100 одиниць військової і спеціальної техніки їх складу підрозділів берегової оборони армійського корпусу Чорноморського флоту.

А також задіяні літаки і вертольоти морської авіації флоту і армійської авіації Південного військового округу.

Проте Україна також не пасе задніх, адже напередодні були опубліковані вражаючі кадри перевірки командувачем ООС Сергієм Наєвим готовність захисників Азовського моря в районі проведення Операції.

Участь у перевірці брали артилерійські, авіаційні і морські підрозділи. Завданням кораблів ВМС України було відбиття нападу умовного противника, в той час як пара вертольотів МІ 24 та пара штурмовиків СУ25, здійснювали їх авіаційне прикриття.

Ми вже повідомляли, що Російська Федерація активно готується до ведення повномасштабної війни. До такого невтішного висновку дійшов Йохан Норберг, керівник дослідницького відділу політики безпеки Шведського інституту оборонних досліджень. Аналітик зазначає, що Росія відпрацювала навики ведення війни в умовах локального конфлікту: Грузія, Україна, Сирія. Тепер же Кремль вчиться вести військові дії на великій частині континенту.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу>>

Загрузка...