Глевкий хліб, розірвана ковбаса і душ раз в тиждень: Як Савченко живе у Лук’янівці

Нардепа Надію Савченко перевели у Лук’янівський СІЗО. Там їй дають глевкий хліб і вручну перевіряють продукти. Про це розказала її сестра Віра Савченко.

«Надію перевели у Лук’янівський слідчий ізолятор минулого тижня. Там дають жахливу їжу. Недопечений, глевкий хліб. Вона в жіночому корпусі, пускають в душ раз на тиждень. Гірше, ніж в СІЗО Служби безпеки. Лук’янівка нагадує глибинки Росії.

Там немає конвеєрної стрічки, щоб подивитись, чи в продуктах немає записок, сторонніх предметів. Працівникам доводиться руками розрізати ковбасу, розривати передачі».

До Савченко не пускають відвідувачів.

«Відвідувачів не пускають. Надія – це чинний народний депутат, до неї хочуть прийти люди, справи стоять. Сестра готова до судів, нормально відреагувала на те, що її переведуть до міста Слов’янськ Луганської області. Але поки не відомо, коли її туди перевезуть.

11 лютого Верховний суд буде визначати, в якому місті розглядатимуть справу. Ми підкреслюємо, що це мають робити в Києві, бо Надія нібито там планувала підірвати Верховну Раду. А прокурори вже захотіли, щоб справу розглядали у Чернігові. Кажуть, що там живе більшість свідків».

Зауважимо, що раніше сестра Савченко заявляла, що вона більш ніж впевнена, що вони захочуть заховати цю справу кудись в суд Луганської або Донецької області, подалі від журналістів або міжнародників.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу>>

Загрузка...