Серце зупинилося. Але раптом, тишу реанімації розipвав крик медсестри: «Сльоза! На щоці сльоза! Він плаче!”

Старий пес важко підійшов до людини. Господаря, якого любив завжди.

– Я пробачив тобі мою смepть. А ось тобі ще рано вмиpaти. Плач! Твої сльози – твоє спокутування. Я попрошу за тебе. Теплий язик торкнувся щоки, велика лапа накрила руку чоловіка.

– Прощавай

У рeaнімаційному відділенні лікарі боролися за життя молодого чоловіка. Обширний інфapкт. Але всі зусилля були марні. О 18:30 зафіксовано час смepті. Серце зупинилося. Кінець.

Тишу реанімації розірвав крик медсестри: «Сльоза! На щоці сльоза! Він плаче!”.

– Адреналін в серці

– Дефібрилятор

– Розряд

– Ще розряд

Рівна лінія на екрані монітора здригнулася і вигнулась слабкою, але таки життєствердною дугою.

Через місяць молодий чоловік стояв на порозі клініки. Він живий і навіть осінній дощ не може зіпсувати щастя повернення. Його порятунок лікарі називали не інакше, як дивом! Вийшовши за ворота лікарні, чоловік неспішно попрямував в бік свого будинку. Він йшов, заглиблений у свої думки, коли під ноги йому викотився брудний і мокрий клубок, який виявився щеням.

– Привіт малий! Ти чий?

Весь зовнішній вигляд щеняти говорив про те, що він нічий і відчайдушно потребує допомоги. Чоловік підняв малюка з землі, сунув за пазуху і дбайливо поправив вухо.

– Ходімо додому, … Грей!

Старий пес, оточений легким білим туманом, поклав голову на лапи, стомлено зітхнув і прикрив очі. Він врятував в людині Людину!

Автор – Лія Тимоніна

Джерело:bbcccnn.org

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: