Поліція обшукала штаб-квартиру Зеленського: те, що вони там знайшли приголомшило всіх

Станом на 18:40 біля офісу, який захоплювали люди Володимира Зеленського, все спокійно. Поліцейські роз’їхалися, активісти з обох сторін розійшлися. Залишився тільки охоронець від Зеленського, який відмовився пускати кореспондента “Вістей” в приміщення. У той же час представники компанії, яка орендувала офіс заявили, що написали відповідні заяви в поліцію і прокуратуру, і в понеділок будуть подавати заяву до суду.

Станом на 18:30 у Володимира Зеленського ніяк не коментують захоплення приміщення. У прес-службі кандидата у президенти заявили “Вестям”, що не володіють на даний момент ніякої інформації з цього приводу.

Як повідомляє з місця події кореспондент “Вістей”, правоохоронці затримали більше 5 людей. Затриманих помістили в автобус спецназівців, припаркований біля офісу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві відбувається щось незрозуміле біля офісу Володимира Зеленського. У п’ятницю, 11 січня, у столиці в офіс шоумена Володимира Зеленського, який нещодавно заявив про те, що збирається балотуватися в президенти України, увірвалися силовики. Про це повідомив Telegram-канал Kyiv INFO.

Нагадаємо, у центрі Києва сталася масова бійка з поліцією: причому тут дружина Зеленського.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: