“ПриватБанк” повідомив про припинення операцій по картах. Вже названі дати і деталі

“ПриватБанк” припинить операції з картами в ніч з 12 на 13 січня. Такі заходи в найбільшому банку України приймають для проведення чергового етапу регламентних робіт з модернізації процесингового центру. Про це повідомляє  прес-служба банку.

У компанії повідомляють, що пауза в обслуговуванні карт триватиме з 24:00 до 04:00. В цей час ПриватБанк проведе технологічні роботи по підвищенню якості роботи мережі банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальної мережі.

Повідомляється, що протягом першого півріччя 2019 року очікується збільшення на 15% кількості безконтактних транзакцій за допомогою карток чи пристроїв безконтактної оплати. Це, своєю чергою, збільшить навантаження на системи банку.

“Як відзначається у повідомленні прес-служби банку, задля збільшення потужностей систем банку, достатніх для обробки прогнозованого зростання кількості транзакцій, 13 січня ІТ-службами банку буде проведено черговий етап регламентних робіт з модернізації власного процесингового центру. Зазвичай технологічні роботи в банку плануються у нічний час, коли більшість клієнтів не проводять операцій”, – йдеться у повідомленні.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: