Правду говорить? У Гриценка наростає скандал з відомим журналістом

Канівець також балотувався до Верховної Ради за списком «Громадянської позиції» в 2014 році але в березні 2016 року гучно хлопнув дверима, заявивши, що не бачить «доцільності перебувати в політичній силі, яка фактично перетворилася на фан-клуб однієї особи».

Журналіст Володимир Бойко також нагадав про ще одного спонсора політика.

«Я досить довго фінансував особисті потреби громадянина на ім’я Анатолій Степанович Гриценко, щомісяця виплачуючи йому близько 25 тисяч доларів на громадсько–політичні потреби. Частина цих грошей ішла на розвиток партії «Громадянська позиція».

Якось він мені сказав: я не можу заробляти гроші, але як політик повинен їздити на гарних машинах, мати прибиральниць, охоронців. Як правило, такі функції біля «білих і пухнастих» на публіці політиків виконують люди з економічними функціями. Їх виконував я: давав пакети, не питаючи, на що вони йдуть…» – обурювався в листопаді 2012 року В’ячеслав Кредісов.

Також на власній Facebook сторінці журналіст-розслідувач попросив спільних знайомих передати Гриценкові запрошення підписатись на  його Телеграм-канал, що завжди бути в курсі того, що автор писатиме про політика. Реакція самого Гриценка на статтю наразі невідома.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: