Порошенко вже не в першій трійці: хто лідирує у президентському рейтингу

Головними претендентами на перемогу на президентських виборах є лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, актор Володимир Зеленський і нардеп від «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко.

Про це повідомив директор Інституту аналізу та прогнозування Юрій Лісничий на прес-конференції, під час якої було озвучено результати соцдослідження, проведеного з 26 грудня 2018 року до 4 січня 2019 року. Підсумки опитування також опубліковано на сайті інституту, пише Гордон.

Згідно з даними соціологів, Тимошенко здобула 19,3% голосів серед тих, хто піде голосувати і визначився з вибором, за нею йде Зеленський із 12,9%. До трійки лідерів також входить Бойко, за якого готові проголосувати 11,6% виборців. Він випереджає президента Петра Порошенка (11,3%) і лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка (11,1%).

Рейтинг менше ніж 10% у голови Радикальної партії Олега Ляшка (9,1%), мера Львова Андрія Садового (4,5%) і кандидата від УКРОП Олександра Шевченка (4,2%). Інші кандидати мають підтримку менше ніж 3%.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: