Трагедія в школі: двоє дівчат наклали на себе руки через цькування однолітків

Тоді вона випалила: “Думаю, що мені подобаються дівчатка”. Я сказала, що це нормально… Якщо вони і Мэдиссен відчували ці почуття, я не вважала б це проблемою. Це частина життя. І я люблю мою дочку так чи інакше», — розповіла 33-річна Анджела Ліф газеті Daily Mail.

А батько Меддісен Шейн сказав, що дочка якось назвала Софію своєю «дівчиною», Додавши: «і ти нічого не можеш з цим вдіяти, тато».

Як повідомляє Daily Mail, спочатку, в грудні 2017 року, Медіссен застрелилася з пістолета свого батька. Пізніше Софія повісилася в підвалі.

Про булінг в школі батьки дізналися тільки після смерті своїх дітей. “Я не знав про те, що існує проблема до тих пір, поки мене не розбудив постріл. Я думав, що у мене здорова, щаслива дитина … у мене немає інших дітей. Я — батько-одинак. Ми втратили матір Медіссен через її пристрасть до героїну … намагаюся зрозуміти, коли все пішло не так. Я все ще живу в тій самій квартирі, де вона наклала на себе руки. І намагаюся не часто приходити додому», — зізнається Полсен.

А Анджела розповіла, що Софія смерть подруги вони сприйняла дуже важко і цілими днями плакала, відмовляючись ходити в школу. Мати звернулася до шкільного психолога і психіатра, але це не допомогло.

«Не знаю, чому інші люди вчать своїх дітей», — каже убитий горем 46-річний Шейн Полсен, дорікаючи в події також вчителів. Батьки вимагають від керівництва школи розібратися в тому, що трапилося.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: