6 місць в будинку, куди не можна вішати дзеркала

4. Навпроти робочого місця. Дзеркала, що відображають ваше робоче місце, будуть залучати до вас в кілька разів більше роботи, а ось збільшення доходів при цьому не передбачається.

5. Одне навпроти одного. Дзеркала які «дивляться» один на одного, утворюють так званий «енергетичний коридор», через який в сім’ю може проникнути розлад і погіршення здоров’я.

6. Навпроти плити на кухні. Дзеркало, яке «підглядає» як ви готуєте, може почати забирати вашу енергію. Якщо вам хочеться мати дзеркало на кухні – повісьте його навпроти обіднього столу і збирайтеся за ним всією сім’єю – це приверне успіх і щастя.

Не рекомендується вішати дзеркала, розділені на частини, навіть якщо так задумано, – такий предмет здатний порушити біополе людини!

За дзеркалами потрібно добре доглядати – протирати їх від пилу і мити, тоді вони будуть притягувати до Вашої оселі тільки хороше.

А якщо дзеркало розбилося – не потрібно лякатися і замикатися в кімнаті на 7 років – акуратно промийте осколки (які зможете) під проточною водою, складіть в темний пакет і викиньте. При цьому намагайтеся в осколки не дивитися. Після такої процедури вдихніть спокійно і не чекайте неприємностей.

Незважаючи на всі прикмети, не бійтеся дзеркал в інтер’єрі, – хто знає, може в них просто відображаються наші думки, і якщо вони позитивні, то життя з кожним днем ​​буде лише прекрасніше!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: