6 місць в будинку, куди не можна вішати дзеркала

Дзеркала вже давно і міцно увійшли в наше повсякденне життя. Навряд чи можна уявити будинок або квартиру без єдиного дзеркала. Їх вішають на стіни, шафи і шафки і ставлять на підлогу.

Дзеркала надають інтер’єру легкість або загадковість, в залежності від загальної обстановки. А скільки прикмет і повір’їв пов’язано з ними!

На думку езотериків, дзеркала є сполучною ланкою між нашим світом і світом більш тонким. Через дзеркала проходить велика кількість енергії, і від місця їх розташування безпосередньо залежить чи прийде в будинок енергія позитивна або ж нагрянуть руйнівні сили.

Розглянемо, які ж місця вважаються поганими для установки дзеркала.

1. Навпроти вхідних дверей і навпроти вікон. Вважається, що розміщене в цих місцях дзеркало, не пускає всередину енергію щастя і достатку. Хоча деякі люди стверджують зворотне і наполягають на тому, що якщо розташувати дзеркало рівно навпроти вхідних дверей – воно не впустить негатив.

2. В спальній кімнаті. Уві сні людина дуже вразлива і чутлива, тому енергія що приходить крізь дзеркало може принести за собою безліч неприємностей, починаючи з безсоння і закінчуючи конфліктами в сім’ї.

3. Навпроти негативних місць. Якщо напроти дзеркала тривалий час буде безлад або недороблений ремонт, то енергетику руйнації і хаосу дзеркало буде примножувати і повертати в житло.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: