Дідові 34, батькові 32 – де хто так і не розібралися

Ближче до обіду під вікна пологового будинку стали сходитися новоявлені батьки, бабусі і дідусі, тітки і дядьки. Прийшли і до нашої Дюймовочки близькі. Тато дитини і його дід стояли поруч, віддалік бабуся і брат дівчини, а також інша рідня по обидва боки.

Дурне питання жінок-сусідок: «А хто з них хто? Хто твій батько, а хто чоловік?»

Дівчина сміється і каже, що той який вище і є тато малюка, а її тато стоїть з ним поруч. Виявилося, що вже в другому поколінні ось так от рано народжують дітей. Тато її став батьком у 17 років і ось тепер вона майже в 17.

Тому ніхто і не розумів де, коли дивилися на двох чоловіків: 32-х річного батька та батька-діда, якому не так давно стукнуло 34. Відрізнялися хіба що вони зовні і тільки.

Так що не завжди ранні шлюби закінчуються розлученнями. Бувають і хороші викнятки, такі як ось цей випадок. Дівчині зараз вже 28 років, синочку її 11 з половиною, другому трохи більше 3-х.

Через кілька місяців після народження старшого сина, пара зареєструвала стосунки і з тих пір живуть в злагоді та мирі. Дівчина навчалася на кондитера в свій час і працює за фахом, школу, на жаль, вона покинула після 9 класу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: