Дідові 34, батькові 32 – де хто так і не розібралися

Звичайний міський пoлоговий будинок. Весняний, досить холодний і сірий день. Хтось істерить і обіцяє більше ніколи сюди не повертатися, матусі зі стажем, в більшості своїй, ходять з пеpеймами зціпивши зуби і чекають коли ті стануть більш приватними.

Пізній вечір, до молодих мам, які народили напередодні додається зовсім молода, яку легко можна сплутати з підлітком. Від сили кілограм 40 в ній, маленька і така тендітна, більше схожа на 7-класницю, ніж на молоду маму. Джерело.

Майже відразу за нею в палату заходить черговий лікар, вимагає паспорт і намагається прорахувати скільки було дівчині на момент зaчаття, після швидко йде. Потім з’являються представники влади, знову ж дивляться її паспорт і йдуть.

Дівчина зітхає і ніби перед усіма виправдовується: «Мені 16 було коли я завагітніла, навіть 16 і 2 місяці. А ці, постійно ходять і щось перевіряють!».

Дівчина не дивлячись на те, що виглядала як школярка, прекрасно вміла поводитися з тонометром, легко сповила сина, знала про те, що таке мастопатія і не тільки. Вона, на відміну від більшості жінок за 20 і навіть 25, заздалегідь готувалася до ролі матері, багато читала і дізнавалася.

Настав ранок наступного дня: стандартні процедури, огляди, сніданок.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: