Як приховати сиве волосся без фарби та що не можна з ним робити

Носіть аксесуари

Ви можете використовувати різні аксесуари, якщо ви не любите коси або коротке волосся. Тіара, пов’язки, шпильки та інші допоможуть вам прикрити сиве волосся і виглядати модно.

Ви також можете спробувати капелюх. Наприклад, берети знаходяться на піку своєї популярності цього сезону. Звичайно, цей метод не буде корисним, якщо ви плануєте проводити час у приміщенні.

Зробіть об’ємну зачіску

Об’ємні зачіски дуже допомагають справлятися з сивим волоссям. Ви просто повинні створити об’єм біля коріння або накрутити локони. Локони зроблять ваше волосся більш об’ємним і приховають пасма сивого волосся.

Використовуйте тонуючий спрей

Найбільш ефективним способом приховати сиве волосся є використання засобів для тонування волосся. Вони не сильно змінюють колір волосся, якщо порівнювати їх з фарбою для волосся, але вони дійсно допомагають нам виглядати більш доглянутими, коли у нас просто немає часу.

Як запобігти сивині і що ми не повинні робити з нашим сивим волоссям:

Не висмикуйте сиве волосся. Справа в тому, що коли ми вириваємо волосини, ми пошкоджуємо наші фолікули. Зрештою, ці волосини перестануть рости, і ви отримаєте лисину, яка є набагато неприємнішою проблемою, оскільки її важче приховати.

Щоб запобігти передчасній сивині, потрібно враховувати свій спосіб життя та звички:

  • Відмовтеся від шкідливих звичок, таких як куріння;
  • Їжте продукти тваринного походження. Наприклад, печінка містить величезну кількість вітаміну В12. Дефіцит вітаміну В12 може призвести до передчасного посивіння;
  • Багато людей вважають, що сиве волосся виникає через стрес. Вчені ще не знайшли жодних фактів, які могли б довести цю теорію. Але стрес дійсно погано впливає на наше тіло, тому рекомендується зберігати спокій і не турбуватися про дрібниці.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: