Як приховати сиве волосся без фарби та що не можна з ним робити

У цій статті ми розповімо вам про деякі методи, які допоможуть вам приховати сиве волосся, тому відвідувати перукарню можна буде не так часто.

Як правило, перше сиве волосся з’являється у людей після 30 років. Якщо ви знайшли сірі пасма раніше, то це можна вважати передчасним посивінням.

Найшвидший спосіб позбутися сивини – пофарбувати волосся. Але, на жаль, через кілька тижнів коріння виросте і знову з’явиться сиве волосся. У цій статті ми розповімо вам про деякі методи, які допоможуть вам приховати сиве волосся, тому відвідувати перукарню можна буде не так часто, інформує Ukr.Media.

Ми також зібрали кілька порад про те, як запобігти посивінню і що ви не повинні робити з сивими волосинами.

Меланін – це пігмент, який відповідає за наш колір волосся. Він виробляється в спеціалізованих клітинах, відомих як меланоцити. Люди починають сивіти, коли виробництво меланіну припиняється. Загалом, це відбувається через старіння або генетичну схильність. Нездоровий спосіб життя також може прискорити процес.

Змініть місце проділу

Ми, як правило, починаємо сивіти зі скронь та проділу. Отже, може бути достатньо, щоб змінити проділ волосся, щоб сховати сиві пасма. Якщо ви хочете бути більш вишуканими, ви можете вибрати зигзагоподібний проділ – використовуйте лак для волосся, гель або мус, щоб зафіксувати зачіску.

Заплетіть коси

Якщо у вас довге волосся, ви можете сховати сиві пасма в косах (тут не допоможе класична коса). Вам доведеться витратити деякий час і зусилля, щоб створити об’ємну косу і перетворити її на віночок чи іншу зачіску.

Ви також можете спробувати більш складні способи плетіння – вони також можуть допомогти приховати сиве волосся.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: