«Думаєте, мені не було страшно?»: Регіна Тодоренко поділилася першим фото, після народження сина

Після народження малюка пройшов всього один день, але Регіна вже написала в своєму особистому «Instagram» послання до своїх шанувальників. Однак, це не дивно, адже Регіна завжди була активним користувачем цієї соціальної мережі і шанувальники з завмиранням серця чекали будь-яких новин від Регіни, після народження первістка. Однак, Тодоренко в новому пості ні слова не сказала про народження сина.

Справа в тому, що знаменитість опублікувала історію про своє телешоу, чим розчарувала своїх шанувальників. І зараз також не розповіла нічого про останні новини у своєму житті.

«Давайте з вами поговоримо про те, що робить вас щасливими? Для мене, наприклад, щастя — займатися улюбленою роботою. Коли рік тому я вирішила покинути шоу «Орел і решка» заради того, щоб створити власне шоу, думаєте, мені не було страшно? Ще як було! Я не знала, яким воно буде, сподобається вам чи ні, а чи прийдуть гості, і як взагалі зібрати команду, яка буде думати так само, як я. Зараз я можу сказати, що пишаюся тим, що ми робимо. І я готова продовжувати працювати по 12 годин, знаючи, заради чого все це! Я кайфую від того, коли бачу, що виходить, коли читаю відгуки про шоу », — написала телеведуча.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу>>

Загрузка...