Пора вже закінчувати цю вакханалію! Савченко під час засідання суду зробила розгромну заяву

Народний депутат (позафракційний) Надія Савченко, яку звинувачують у підготовці терактів, оголосила голодування.

Про це вона заявила під час засідання суду в середу, 5 грудня, відео якого оприлюднено на сторінці у Facebook.

«Я оголошую голодування, сухе. Не просто без їжі, а й без води. І це триватиме доти, доки мені не забезпечать відвідування банку, не оновлю електронний ключ, не подам декларацію до НАЗК, не виконаю свій обов’язок перед українським народом як народний депутат, доки мені не дозволять відвідування моєї сестри, моєї матері, моїх помічників у вільному доступі», – заявила Савченко.

Нардеп прийняла відповідне рішення, оскільки «слідчі СБУ шантажують і тиснуть на неї», вимагаючи негайного ознайомлення із матеріалами справи адвокатів, щоб приступити до розгляду справи по суті.

В обмін, на її переконання, пропонується можливість бачитися із рідними, помічниками, відновити електронні ключі, відкрити рахунок у банку для реєстрації кандидатом у президенти України.

Голодування доволі серйозний удар по орагнізму, особливо коли це голодування розпочинається після проведеної операції. Раніше сестра Савченко, зазначила, що якщо народний депутат Надія Савченко не отримає необхідну допомогу в слідчому ізоляторі СБУ після операції на коліні, їй може загрожувати довічне каліцтво.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу>>

Загрузка...