Попередьте Всіх! Мясо На Українських Прилавках Накачане Речовиною Що Руйнує Організм Людини! Як Себе Вберегти!

Втім, антибіотики в м’ясі у державі нікого не цікавлять. Хоча Держспоживслужба має перелік 30 антибіотиків, для яких визначені граничні концентрації. Втім обов’язкової перевірки немає. Є лише план держмоніторингу, яким займається Інститут з лабораторної діагностики.

«Здаються антибіотики, згідно з обов’язковим мінімальним переліком. Це тетрациклінова група і цинбацитрацин», — розповів Юрій Сілаєв, завідувач відділу організації моніторингових досліджень НДІ лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. За його словами, результати є секретом, а, якщо будуть знайдені перевищені норми, то виробник має відкликати партію продукції, заплатити штраф.

Таким чином, ця бюджетна структура замість аби рятувати українців або хоча б інформувати — непогано заробляє на цих аналізах. Дослідити шматок на один антибіотик коштує кілька тисяч гривень. Якщо їх близко 30, то це вже тисячі гривень, а головне — їх все одно не знайдуть, адже виробники в курсі, які 30 антибіотиків тут спроможні знайти. На ринку загалом існують кілька сотень.

Українців пічкають пігулками тому, що ніхто не вимагає цього не робити. В Європі можна дослідити м’ясо на сотні антибіотиків, а на упаковці виробників зобов’язують про це писати.

Усе зекономлене на їжі, українці потім в десять разів переплачують у лікарні. Україна за наші гроші утримує цілу структуру, яка робить вигляд, що слідкує за безпекою харчів. Берете м’ясо — вимагайте сертифікат і заповнюйте «книгу скарг». Коли там буде сотня записів, вони точно зарухаються. Якщо вже їсте курку чи свинину — зливайте перший бульйон, бо це хімічний розчин, а не їжа. Не куштуйте пташиного жиру та шкірки. Чим довша термічна обробка, тим краще. І — головне уникайте страв із печінки, де збирається все небезпечне.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: