Попередьте Всіх! Мясо На Українських Прилавках Накачане Речовиною Що Руйнує Організм Людини! Як Себе Вберегти!

Чиновники навчились заробляти великі гроші на тестах, що ні до чого кардинально не призводить.

90% українських ферм використовують під час вирощування тварин антибіотики.

Вони є в курятині, свинині, яловичині, у м’ясі індика і кролика. Це стало частиною промислового і навіть домашнього вирощування тварин.

Кожні чотири дні в України вмирає одна дитина від пневмонії, яку неможливо вилікувати. При цьому боротися з захворюванням стає все складніше. Проблема в тому, що тваринам дають ті самі препарати, що й людям. Тільки вони дешевші. На відміну від західних країн в Україні вони є у вільному доступі. Як саме розводити антибіотик свиням та курчатам — пишуть на будь-якому фермерському сайті, йдеться у сюжеті ТСН.

На підприємствах антибіотики дають системно для профілактики хвороб та швидкого росту. Виявляється, пеніцилін прискорює зростання тварин до 30% в масі. І тепер він, який свого часу став дивом і порятунком людства, на людей не діє. Навіть звичайне загноєння у разі подряпини може стати смертельним. Ще у 2009 у Європі стали масово вивчати, що призводить до появи таких бактерій, на які не діють ліки. Виявилось, що це їжа, зокрема, м’ясо.

Тобто, ми всі знаємо — антибіотик це вже останній засіб, коли занедужали. А насправді, вживаємо щодня. Від цього частина бактерій у наших організмах помирають, але частина виживає і стає новими супербактеріями, які вже ніякі антибіотики не беруть. Принципово нових антибіотиків людство не винаходить з 1987 року.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: