Коли батько побачив, що син робить з нареченою, в нього ледь не поїхав дах: дивіться відео!

Дрібку любові, жменю чарівності і трохи магії – ось такий коктейль підготували наречений з нареченою на радість гостям і батькам. Їх номер під музику Screamin Jay Hawkins викликав шквал оплесків серед присутніх. Перед виконанням хореографічної композиції молодята тренувалися більше півтора тижнів – майже 2 години щодня.

Молодята виступили дуже артистично і пафосно – чітко прораховано кожен рух. Гості уважно спостерігали за цим видовищем, але багато моментів так і залишилися нерозгаданими, в тому числі таємничу появу квіток – з нізвідки, дивні речі, що відбуваються з тілами танцюристів і, в результаті, справжнісінька левітація, що стала кульмінацією танцю.

Як пізніше зізнався Джастін, професійний фокусник, найбільше труднощів виникло при відпрацюванні хореографічних прийомів, адже ні він, ні його кохана ніколи раніше не займалися танцями. Правда, як зауважив наречений, у нареченої Джилл добре виходить вальсувати.

Побачене викликало у гостей і рідних справжній шoк – хіба здатна людина злетіти над землею? На жаль, молодята так і не розкрили свій секрет. Втім, подивитися відео варто не тільки через левітацію. Артистична пара зуміла перетворити свій танець в справжній спектакль, перегляд якого доставляє справжню насолоду.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: