Чому важливо дарувати квіти жінці?

Але зате тепер його численні нащадки благополучно живуть і в моїй міській квартирі, і в заміському будинку. І деякі з них за своїми розмірами вже наближаються до свого прародича. З тих пір я стала ставитися до квітів і рослин зовсім інакше. Я зрозуміла, що вони живі і можуть відчувати. І я полюбила їх.

Я стала з любов’ю за ними доглядати. А вони у відповідь радують мене своєю красою. Тепер моя міська квартира сповнена різноманітних квітів і рослин. А в саду перед заміським будинком – багато плодових дерев і декоративних чагарників. І я розмовляю з ними. Мої домашні іноді сміються і жартують наді мною. Ну і нехай. я все одно знаю, що вони живі, і продовжую з ними спілкуватися і буду спілкуватися надалі. І хоча мої квіти не можуть відповісти мені, я знаю, що вони мене чують і розуміють.

Якщо не самі мої слова, то інтонацію і моє ставлення до них – це напевно. Кілька разів бували такі випадки, коли після моєї тривалої відсутності деякі з моїх зелених підопічних починали нудьгувати. Але як тільки я приїжджала і знову починала з ними розмовляти, вони оживали прямо у мене на очах.

Даруйте жінкам квіти

Звичайно, можна не сумніватися, що в день твого народження, 8 Березня і на День святого Валентина твій чоловік або шанувальник піднесе тобі букет, може бути, навіть з твоїх улюблених квітів. Але мало кому з представників сильної статі приходить в голову думка подарувати квіти коханій жінці в звичайний буденний день. Без якогось особливого приводу. Просто так, у вигляді експромту, щоб зробити їй приємно.

Повинна зізнатися, що мені дуже пощастило. Мій чоловік – один з тих рідкісних чоловіків, який вміє несподівано радувати мене квітами. Причому кожен раз він дарує мені різні і дуже незвичайні букети. І всякий раз – зі змістом. Проте, на превеликий жаль, далеко не всі чоловіки такі. Тому, якщо тобі захотілося порадувати себе, не відмовляй собі в задоволенні і купи букет улюблених квітів сама. І можливо, тоді, подібно булгаківській Маргариті, ти, йдучи по вулиці, зустрінеш у натовпі свою любов. Свого Майстра.

Один випадок з життя

У минулому році у нас в селі сталася пожежа. Загорілася наша лазня. На щастя, чоловік виявився вдома і відразу ж прийняв необхідні заходи: почав гасити вогонь, використовуючи всі підручні засоби, і викликав пожежну машину.

Коли я по телефону дізналася про те, що трапилося, після того як пройшов перший шок, і я з’ясувала, що пожежу вдалося загасити, що, на щастя, не згоріла вся баня, а тільки її частина, і що вогонь, слава Богу, не встиг перекинутися на будинок, як ти думаєш, яке питання я задала? Ні за що не здогадаєшся!

Я запитала, чи не постраждало наше квітуче мигдальне деревце за лазнею. Цікаво, що при цьому чоловік засміявся і сказав мені: Коли приїхала пожежна машина, знаєте, що його найбільше хвилювало? Як врятувати від вогню і від пожежників з їх машиною і довжелезними шлангами наше квітуче мигдальне дерево за лазнею!

А також газон та альпійську гірку. Завдяки старанням чоловіка наше мигдалеве деревце було врятовано, і, хоча воно трохи постраждало від вогню, все ж продовжувала вперто цвісти. Всім на радість! Заповідь чотирнадцята: Якщо ти любиш квіти, не забувай дарувати їх іншим і радувати ними себе.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: