Чому важливо дарувати квіти жінці?

Дарувати квіти – означає підкреслювати красу обраниці, її неповторність та цінність для Вас.

Більшість жінок люблять квіти. У кожної з нас є свої улюблені. В однієї – гордовиті троянди з шипами: красиві, але колючі. Інший миліші тюльпани або нарциси. А для когось немає нічого краще простих польових квітів – васильків, дзвіночків і ромашок, інформує UkrMedia.

Як важливі квіти для жінок

Наша любов до квітів не випадкова і цілком з’ясовна. Адже квіти – такі ж ніжні, тендітні і красиві створіння природи, як і ми самі. Багато жінок захоплюються вирощуванням квітів. Хтось розводить їх у горщиках на вікні, на балконі міської квартири. Хтось влаштовує справжній квітник у себе на дачі.

Хтось займається складанням букетів – ікебаною. Ну а деякі воліють просто милуватися квітами, і, природно, всі без винятку люблять отримувати їх в подарунок. Квіти – невід’ємна частина нашого життя. Але не завжди поруч з нами знаходяться чоловіки, які розуміють це. А ще рідше поділяють цю нашу квіткову пристрасть. Так, наприклад, чоловік однієї моєї знайомої частенько бурчить щодо квітів на всіх підвіконнях їх квартири, яких він вважає забагато. Він вважає, що у них забагато кольорів. Як ніби їх може бути дуже багато!

Чому рослини корисні

Живі рослини не тільки збагачують повітря нашого будинку киснем, але і очищають його від всякого роду негативної енергії. До речі, вони цвітуть далеко не скрізь і не у всіх. Нехай деяким скептикам це і здасться дивним, але, як і все живе, вони здатні відчувати. У них є душа. Деякі особливо ніжні і тендітні квіти, наприклад фіалки, взагалі відмовляються цвісти в будинку з поганою енергетикою або в будинку, де їх не люблять.

Особисто у мене любов до квітів не була вродженою. Так, я любила квіти, але як-то розсудливо і по-споживацькі. Швидше на рівні розуму, ніж серця. Звичайно, як і всі жінки, я любила отримувати їх від своїх шанувальників. Але до недавнього часу я ніколи не займалася їх розведенням. У моїй колишній квартирі водилися виключно зрізані квіти. Вони в’янули через кілька днів, і я їх викидала. Коротше кажучи, було майже як у Гумільова: У мене не живуть квіти. Красою їх на мить я обманута. Постоять день-другий і зів’януть. У мене не живуть квіти.

Ставлення до квітів

Моє ставлення до квітів радикально змінилося кілька років тому. Це випадково співпало з моїм переїздом на нову квартиру. А може бути, і зовсім не випадково, а цілком закономірно. Якщо вірити в те, що в нашому житті взагалі не буває нічого випадкового, а все, що з нами відбувається, має якийсь сенс і для чогось потрібно, чогось нас вчить, навіть якщо ми про це і не підозрюємо. Це також співпало з тим, що я трохи не занапастила єдину рослину, яка жила в горщику на моїй колишній квартирі. Причому рослина, подарована мені моєю улюбленою прабабусею – бабусею Шурою. Вона називала її деревом щастя або деревом життя. Деякі називають його ще і грошовим деревом.

І вірять, що воно сприяє матеріальному благополуччю в домі. Особливо якщо під горщик, в якому воно росте, покласти монетки. Насправді зовсім не важливо, як це деревце називалося. Важливо те, що я, мабуть, погано за ним доглядала. А на довершення до всього ще і впустила разом з горщиком – він впав з холодильника і розбився вщент – Судячи з усього, це і було останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння моєї квіточки.

І ось це сильне і загалом невибаглива деревце почало вмирати в мене на очах. Мабуть, в той самий момент я зрозуміла, що воно живе і що йому боляче і прикро, коли до нього ставляться як до неживого предмету. І тут у мене в свідомості ніби щось перевернулося. І я кинулася його рятувати. Повністю в первісному вигляді, зберегти його не вдалося.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: