Жадібність до добра не доведе: приїхали ми в глухе село, вся знімальна група була в шoці

У далеку зиму 1998 року, мені довелося очолювати зйомки новорічної передачі. Майже всю програму зняли, залишився тільки епізод з подарунком від Діда Мороза.

Тобто зі студії, де відзначають Новий рік відомі артисти і співаки, відправляється подарунок – телевізор Sоnу, випадково обраній сім’ї в глухе маленьке село. У той час такий презент коштував дуже дорого, його могли дозволити собі навіть не всі заможні люди. Зважилися виїхати тільки після обіду.

Проїхали кілометрів 100 від столиці, звернули, не вибираючи, в перше ж село з дуже поганим путівцем. Ось тут водій почав лaятися, тому що ми мало не забуксували, крім цього вже почало темніти. Щаслива сім’я явно живе тут, далі їхати ніхто не бажав.

Постукали в перші двері будинку, де горіло світло. Ми заздалегідь обговорили з групою, що про подарунок мовчимо, спочатку хай в будинок пустять, і знімати дозволять. Ось тоді їм подарунок вручимо. Хай сюрпризом буде.

Відкрила нам нечесана жінка років сорока п’яти в нічній сорочці і повстяних чоботях:

– Що треба?

– Добрий вечір, ми з столиці. У нас завдання, зняти матеріал, як зустрічають Новий рік у наших селах. Можна ми пройдемо? Надовго не потривожимо, дві з половиною години максимум. А в новорічній передачі ви себе по телевізору побачите.

З-за рогу вийшов мужик в майці і тpyсах, з триденною щетиною і сигapетою в зубах. Слідом за ним виповзає син, років двадцяти, по обличчю відразу можна сказати – бовдур. Нахабним тоном нам повідомляє:

– Не поняв, ви що, так знімати будете? Ми тільки за гроші, а безкоштовно – тоді можете йти. Так що, будете платити?

Я оглянув кімнату за спинами сімейки і відповів:

– Ви нам не підходите, ми шукаємо будинок з стінами із колод. У вас не зовсім сільський стиль. Та й грошей у нас немає на оплату зйомки. Тітка подумала, і видала:

– Тут знімати нічого, тільки натопчите мені, а потім прибирай за вами. Та й даром нам такого щастя не треба. Ідіть до Захарових, там стіни голі і знімати дозволять. Зараз проведу вас, тільки пальто одягну.

(Подумав)Прикольне видовище буде.

Хвилин через п’ять стукаємо в інший будинок. Нам відкрили дід з бабусею, охайні милі старенькі. Привіталися скромно. Я пояснив, чому ми приїхали, і що хочемо. Нас пустили відразу, нагодували пісним борщем, але, тим не менш, смачним, в печі приготовленим. А коли сказали їм, що будуть зйомки Нового року, дуже засмутилися:

– Вибачте, але у нас нічого немає, і до пенсії ще далеко.

– Ви не турбуйтеся, ми все привезли.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу>>

Загрузка...