Не послухалася я маму і закохалася в «поганого» хлопчика. Батьки рятуючи від ” бaндита” віддали заміж за сaдuста

Не послухалася я маму і закохалася в «поганого» хлопчика. Це для моєї мами і бабусі Валерка був поганим, а для мене – найкращим хлопцем на світі. Мені 17, а йому 18. Він середнього зросту, чорнявий, кароокий, а я – фарбована блондинка з великими сірими очима, – симпатична, але полохлива. Джерело

А Валерка – галасливий і зухвалий, за словом в кишеню не полізе, відсіч міг дати словесно і силою, навіть якщо троє проти нього. Допізна сидів на лавці з друзями, приголомшуючи весь двір музикою. Часто до нього приїжджали круті хлопці доросліші, на дорогих тачках із золотими ланцюгами на шиї. Бабусі з сусідніх дворів називали Валерку «бандuтом».

«Нічого путнього з нього не вийде, – бурчали вони, – приятелює з такими ж хуліганами, як і сам». І ось в такого «хулігана» я закохалася. А треба сказати, що я була дівчинкою з пристойної сім’ї: мама – бібліотекар, тато – інженер на заводі. З дитинства музична школи та гуртки, улюблені книжки і в’язання, – в загальному, панянка з минулого століття.

Валерка підійшов до мене, коли я поверталася із занять; відкликав убік і, взявши за руку, сказав:

– Там далі злий собака, давай проводжу тебе.

Я засміялася. У нашому дворі зроду не було злих собак. Але відмовлятися не стала; коли увійшли у двір, то, дійсно, по газонах носився доберман з нашийником. Насправді він був не злим, а просто поганим – господарі погано виховали, ось і міг кинутися на людину ні з того, ні з сього. Але цей короткий шлях, що ми пройшли з Валеркою, визначив нашу з ним подальшу долю.

– Ну, що, Віка, завтра побачимось? – запитав Валерка, подивившись мені в очі.

І, чесно сказати, голівонька моя закрутилася. Вже не знаю, чи любов це з першого погляду, але я в знак згоди кивнула головою. І стала після цієї зустрічі бігати на побачення з Валеркою. Мама помітила мою закоханість, а потім і майбутнього зятя побачила. І був у нас вдома скандал.

Мама моя – жінка з характером – заборонила мені з Валеркою зустрічатися, вважаючи його неблагополучним хлопцем. Але я крадькома все одно бігала на побачення; і в аpмію Валерку проводила. У той час по два роки служили. Став Валерка листи писати, а я відповідала. І ось один лист потрапив в руки моєї матусі. Так, так, – недобре, звичайно, але вона його прочитала.

А в листі тому описував Валерка армійські будні упереміш з міцним мaтом. І ось моя мама-бібліотекар, прочитавши солдатський твір, присвячений її донці, тобто мені, мало не посивіла від жаху. Для неї Валерка, як був бандитом, так і залишився таким.

Почали батьки після цього листа пресувати мене щодо Валерки. Розмовляли зі мною, вмовляли, благали. Ну, а я – вісімнадцятирічна дівчина – під натиском «батьківської любові» – «зігнулася». Загалом, погодилася я з батьками, що хлопець мені інший потрібний. Тут на роботі у батька молодий інженер з’явився – прийшов відразу після інституту. Батьки мене з ним познайомили, стали хвалити Аркадія, називаючи його перспективним фахівцем. Аркадій цей став за мною упадати. А тут ще й листів довго від Валерки не було.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу>>

Загрузка...