Обізвався: Яценюк зробив гостру заяву про конфлікт в Азовському морі

За словами Яценюка: Конфлікт на Азові – «частина плану агресії Росії проти України».

«Ми не допустимо, щоб Росія заблокувала Азов і Маріуполь. Слід терміново запровадити постійну міжнародну моніторингову місію на Азовському морі», – наголосив лідер політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк в інтерв’ю під час свого візиту до Берліна для зустрічі з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Він підкреслив, що конфлікт на Азові – «частина плану агресії Росії проти України»: «Анексія Криму, далі Донецьк і Луганськ, далі Путін сподівався, що він захопить Маріуполь, Херсон, дійде до Одеси, дотягне повністю ланцюг до Придністров’я».

«Це був початковий план Путіна. Він думав, що його там з короваями будуть зустрічати, а зустріли озброєні українці, які б’ються за свою країну», – сказав він. План цілком зрозумілий, підкреслив лідер «Народного фронту»: «Ізолювати Маріуполь, дестабілізувати його, спробувати реалізувати план захоплення подальших територій України».

Аресній Яценюк наголосив, що українські Військово-морські сили збільшують свою присутність, але «вона недостатня, незважаючи на те, що ми відбудували армію».

Він зазначив, що Україна  воює з ядерною державою, «яка витрачає десятки мільярдів доларів на свої збройні сили». «Я вважаю, що країни-члени НАТО, а не лише США, мають ухвалити рішення щодо постачання військових суден для охорони Азовського моря.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: