“Це для нетямущих”: Одіозна Бондаренко відзначилася “неадекватною” поведінкою на росТБ

Екс-член Партії регіонів Олена Бондаренко виступила з істеричною промовою на російському телебаченні, в якій поскаржилася на вигадані обмеження російськомовних в Україні і назвала плід своєї нездорової уяви «мовним геноцидом».

Таку бурхливу реакцію в коллаборантки викликала новина про те, що США визнав голодомор 1932-1933 років геноцидом проти українського народу, з чим зрадниця не погодилась. Свою неадекватну поведінку вона продемонструвала в ефірі пропагандистської програми «Недільний вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі «Росія 1».

«Геноцид від слова гени. Тобто, ми повинні розуміти, що якщо відбувається винищення, знищення когось за принципом крові – це і є геноцид, це для нетямущих. А коли знищують без розбору, без заглядання у паспорт – це є дещо інша річ. Те що, до речі, зараз в Україні й відбувається! По суті відбувається геноцид! Тобто, у нас відділяють і розділяють різні групи за різними принципами. Російськомовний? Не жити тобі в Україні? На Донбасі в тебе стріляють? Не жити!» – озвучувала свої нахабні фейки зрадниця України.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: