Допит з пристрастями: поліцейський розбив стілець об голову затриманого

У Харкові викрили чотирьох поліцейських, яких підозрюють в знущаннях над затриманими та вимаганні хабарів. Їм зокрема інкримінують перевищення службових повноважень, яке супроводжувалося насильством. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

У липні цього року поліцейські несли службу на станції метро «Південний вокзал». Патрульні побачили чоловіка, який, похитуючись, виходив з метро.

Вони підійшли до нього і почали пред’являти претензії, що він нетверезий. Чоловік намагався пояснити, що повертається з роботи додому і випив пляшку пива. Його силоміць затягли до поліцейської кімнати. Один з підозрюваних збив потерпілого з ніг, від чого той втратив свідомість. Коли чоловік прийшов до тями, інший патрульний кілька разів вдарив його в голову.

Іншому доставленому до поліцейської кімнати підозрювані розбили об голову стілець, били ногами та руками по тілу та голові. Відео нападу прокуратура виклала у мережу.

«Використовують класичну схему хороший-поганий, – коментує один з користувачів youtube. – Поганий б’є і йде, хороший розводить на «відкупись і швидше вали звідси».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: