Мама заснула на прогулянці: Тe, щo стaлося пoтім, Катя згадує з жaхoм

– Де коляска? – закричала дівчина.

– Яка коляска? – ахнула бабуся і стала розглядати все навкруги.

А інша бабуся йшла на зустріч сказала, що бачила як якась дівчина не так давно проходила тут зі схожою за описом коляскою. Їй ще здалося, що вона це робить незграбно, ніби вперше в руках тримає. Вона показала куди та попрямувала. Катя викликала поліцію. Жінку ту знайшли швидко.

Це якась місцева жінка, психіка якої трохи порушена через те що вона колись втратила свою дитину. Вона періодично спостерігається в диспансері. Катя була в шoці і від себе, що заснула, і від самої ситуації, в якій через це опинилася. І добре, що все так закінчилося.

Прийшовши додому з дітьми, вона приготувала вечерю і урочисто закривши ноутбук, вирішила, що сьогодні вона відпочиває і висипається, а то це не справа зовсім.

Ось так. Материнство – це та ж робота, часом не легшa, ніж робота в звичному її розумінні, а тому варто все ж іноді повноцінно відпочивати.

Любові і материнського щастя вам дорогі жінки. Добре коли діти зростають поруч з мамою і татом, але, якщо доля склалася так, що ви одна виховуєте дітей, бережіть себе, адже ви єдина опора для них.

Джерело.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: