Які неочевидні речі приваблюють чоловіків в жінках

Веснянки

Дівчата нерідко страждають від пігментації на обличчі, яку в народі називають веснянками, і різноманітними способами намагаються позбутися цієї особливості. У хід йдуть капелюхи з широкими полями, тональні креми і різні відбілюючі маски. Але чи варто?

Багатьом чоловікам дуже подобаються веснянки на милому жіночому обличчі і витончених плечах. Представникам сильної статі такі дівчата здаються більш жіночними, сонячними і весняними. Вони асоціюються з молодістю і щирістю. Тому, дівчата повинні користуватися цією особливістю в зваблюванні чоловіків, а не намагатися позбутися від своєї «родзинки».

Коли ти хвалиш його на публіці

Чоловіки просто обожнюють похвалу. А коли вона звучить з вуст коханої жінки, це вдвічі приємніше. А особливо приємно, коли жінка хвалить свого чоловіка на публіці в компанії спільних друзів, колег або незнайомих людей.

Будь-який чоловік скаже, що похвала від коханої на публіці, дорогого коштує. Це момент гордості, за який чоловік буде цінувати свою улюблену і єдину ще більше.

Ранкові «потягушки»

Чоловікові подобається спостерігати за своєю коханою, яка прокинувшись, солодко ніжиться в ліжку. По-перше, в такі моменти можна помилуватися прогином спини своєї жінки. І тут немає різниці, що в цей момент надіто.

А по-друге, є в цьому сонному потягуванні щось дитяче і дуже миле. В такий момент улюблена викликає прилив ніжності і бажання обійняти.

Телефонні дзвінки напідпитку

Чоловіки взагалі люблять, коли дівчина проявляє ініціативу і дзвонить першою. Це явна ознака того, що молода людина подобається, що він небайдужий дівчині.

Але в особливу категорію можна віднести дзвінки в легкому підпитті. Чоловіки обожнюють їх, адже жінка під алкоголем стає більш розкутою, а значить, її шепіт і пікантні натяки будуть просто зводити з розуму.

До речі, у цю ж категорію можна віднести і інтим з жінкою напідпитку. В такі моменти інтимна близькість знаходить нові фарби, адже жінка розкривається, без сорому говорить про свої інтимні бажання, а то і просить називати її вульгарними слівцями. А багатьом чоловікам це неймовірно подобається!

Коли ти ходиш в нижній білизні

Мрія будь-якого чоловіка – бачити, як його улюблена прогулюється по квартирі в одних трусиках або бюстгальтері. Безумовно, чоловік не відмовиться бачити свою кохану і повністю оголеною, але це вже не так збудливо.

Жінка, яка розгулює по будинку в нижній білизні, викликає бурхливе інтимне бажання, але при цьому несе в собі шлейф таємничості і загадковості. Її так і хочеться обійняти, провести рукою по захопливим мереживам, пристрасно поцілувати і зайнятися любов’ю.

Як бачите, часом чоловіка «чіпляють» в жінці зовсім неочевидні речі, на які милі панянки навіть не звертають уваги. А адже це грізна зброя, вміло використовуючи яку можна закохати в себе чоловіка і постійно підтримувати пристрасть в його очах!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: