Які неочевидні речі приваблюють чоловіків в жінках

Ці 10 речей таємно подобаються чоловікам в жінках.

Жінки вважають чоловіків прямолінійними і очевидними, як у вчинках, так і в думках. Особливо якщо це стосується представниць прекрасної статі. Пишні груди, точена фігурка, кучеряве волосся – здається, уподобання чоловіків зовсім не викликають подиву, інформує Ukr.Media.

Проте все не так очевидно. Якщо придивитися, далеко не всі чоловіки вибирають в супутниці життя дівчат з ідеальною зовнішністю і поступливим характером. Просто чоловіки шукають у представниць прекрасної статі ту «родзинку», яка їх таємно приваблює. І у кожної представниці прекрасної статі ця «родзинка» своя.

Злегка розпатлане волосся

Укладена зачіска «волосок до волоска» викликає у чоловіка асоціації з надзвичайно педантичною, суворою і закритою жінкою, яка не звикла демонструвати своїх почуттів. А ось легка недбалість в волоссі неймовірно заводить чоловіків. Мила розтріпаність виглядає грайливо і асоціюється у представника сильної статі з розкутістю, легкістю і ніжністю.

До речі, для багатьох чоловіків жіноче волосся розпатлане, це ще й символ пристрасно проведеної разом ночі.

Твоя голова на його плечі

Будь-якому чоловікові подобається, коли в ньому бачать захисника і надійну опору, коли він відчуває, що жінка в ньому потребується. Для цього не обов’язково робити визнання, досить обійняти кохану, поклавши голову йому на плече.

Деякі жінки знають про цю слабкість чоловіків і при нагоді обов’язково користуються нею, для того щоб примиритися або отримати згоду на що-небудь. А ті, хто не знає, обов’язково візьміть цей прийом на замітку.

Босі ніжки

Босоніж жінка виглядає неймовірно природною і зворушливою. Якщо ви знаходитесь на природі, її акуратні точені ніжки з мініатюрними пальчиками і красивим педикюром, виробляють на чоловіка збуджуєче враження. Особливо привабливо босонога дівчина виглядає навіть не на пляжі, а проходячи по зеленій луговій траві, адже це своєрідний символ молодості і безтурботності.

Те ж можна сказати і про витончених жіночих ручках з красивими нігтиками. Чоловіки обожнюють розглядати їх і торкатися до них. Знаючи про цю особливість жінки є найбажанішими привабливими об’єктами для чоловіків.

Круглий животик

Символом краси є витончена дівчина з ідеальною фігуркою і пружним животиком без грама зайвого жиру. Проте численні соціологічні опитування підтверджують, що більшість чоловіків збуджують аж ніяк не кубики на животі у дівчини, а милий животик.

Можливо, вся справа в чоловічих інстинктах і внутрішньої тяги до округлості і м’якості, яка здається сильній статі дуже жіночною і привабливою. Дівчата можуть використовувати і цю «зброю», головне не переборщити, зупинившись на приємній округлості.

Мінімум косметики на обличчі

Більшість чоловіків сходяться на думці, що відсутність косметики робить жінку більш ніжною і привабливою. Косметика, особливо нанесена в надлишку і без смаку, відлякує чоловіка, і робить жінку більш вульгарною. До того ж, змивши таку «штукатурку» на ранок, жінка може дуже здивувати свого супутника, і навряд чи це здивування буде приємним.

Відсутність косметики, зовсім навпаки, символізує природність і чистоту. До такої дівчині хочеться тягнутися, з нею хочеться бути щирим, ніжним. До того ж, якщо дівчина подобається чоловікові без косметики, вона буде залучати його навіть з легким макіяжем.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: