”Я готовий міняти Україну!”: Вакарчук заінтригував громадян новою заявою

Фронтмен українського гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук розповів про свої плани у великій політиці

“Якщо ви хочете почути щось конкретне, то доведеться трошки потерпіти”, – заявив Вакарчук під час виступу на конференції YES.

В цей же час фронтмен групи заявив, що не має наміру миритися з тим, що українські політики продовжують красти у власного народу.

“Часто чую від політиків фрази, що музиканти мають тільки співати і не лізти в політику. Вже 27 років політики займаються “політикою”. І що ми бачимо? Вони продовжують красти. Якщо говорити простою мовою, то їхнє гасло необхідно перефразувати: музиканти нехай співають , а ми продовжимо красти”, – заявив Вакарчук.

Також Вакарчук заявив, що готовий до того, що його минуле стане предметом публічного розгляду в разі, якщо він піде у велику політику.

“Я – готовий. Це одна з найлегших речей, які необхідно зробити, коли ти став політиком. Якщо ти не готовий, то не варто навіть лізти. Ситуацію в політиці можна порівняти з вибором вегетаріанця. Тобі потрібно піти на порушення власних принципів або зовсім залишитися без їжі. Я не збираюся порушувати принципи і залишатися при цьому голодним “, – розповів він.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: