Батьки налякані масовим отруєнням: до школи не прийшли майже 250 дітей

«Купили в аптеці тест на ротавірус, провели аналіз в домашніх умовах. Він показав негативний результат».

«Ми не знаємо, що нам думати. Або це кишкова паличка, або інфекція, або новий вірус, про який ще нічого не відомо», – каже мати школярки Наталя Чабанова.

Попри масове занедужання, і школа, і їдальня працюють. У навчальному закладі пояснюють: оскільки не встановлена причина, зупиняти роботу немає підстав. У будівлі нині збирають проби для дослідження. Передусім – в їдальні.

Водночас батьки кажуть: ще до приходу перевірки тут усе ретельно продезінфікували. Зразків страв, що діти їли напередодні появи симптомів, теж немає. Бо термін зберігання сплив.

Харчування забезпечує приватна компанія. Там переконують, що це не їхня провина.

«Дітям стало погано ще до вживання їжі. Від восьмої ранку їм було погано, нудило. Відомо, що дітям навіть тим, які ніколи не їдять в їдальні», – говорить регіональний директор компанії-постачальника продуктів Оксана Біла.

Та перевіряють не лише їдальню. Навіть проби водопровідної води беруть.

«Перевіряємо навчальний заклад повністю, починаючи з території, і класи, і навчальний процес. В тому числі й харчоблок», – розповідає начальник відділу обласного управління Держпродспоживслужби Неля Полюхович.

Результати досліджень мають бути за два дні. Розслідування розпочала й поліція. Та багато батьків вже вирішили: допоки достеменно не встановлена причина, дітей до школи не поведуть.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: