Батьки налякані масовим отруєнням: до школи не прийшли майже 250 дітей

Другу добу кілька десятків школярів скаржаться на нудоту, підвищену температуру та розлади травлення. 18 ушпиталили. Медики заспокоюють: стан дітей стабільний і нетяжкий.

А от причина масового захворювання досі невідома. Такий інцидент дуже налякав батьків учнів.

Кожен третій учень сьогодні до школи не прийшов. Не дорахувалися 250 дітей. І хоча багатьох просто не пустили батьки з міркувань безпеки, щонайменше кілька десятків – точно занедужали.

«Підняли дитину збирати в школу – він почав скаржитися на те, що нудить. Почалася блювота і почалася діарея. Лікар прийшов, подивився, сказав, що схоже на ротавірус», – говорить бабуся школяра Вікторія Овчаренко.

Почалося все зранку напередодні – дітям з різних класів цієї школи одним за одним ставало погано.

«Дівчинка спочатку почала сильно кашляти, а потім вирвала просто на уроці. Хлопцям теж стало погано після цього», – згадує учениця третього класу Марія Чабанова.

«Зранку почалась рвота. Це почалось з дітей початкових класів. Один, два, потім кількість збільшувалась. До кінця вечора діти рвали. Ми викликали батьків», – говорить в.о. директора школи №62 Олена Назаренко.

Нові хворі з’являються і сьогодні. Багатьох лікують вдома. У лікарнях 18 дітей. Їхній стан оцінюють як середній та задовільний. Попередній діагноз – гостра кишкова інфекція. Та що саме викликало масове занедужання, медики напевно сказати не можуть.

«Передавання таке масове можливе при вірусних проблемах. Поки залишається відкритим діагноз. Кишкова інфекція. Ротавірусна – теж кишкова. Інша справа – збудник поки не встановлено», – каже завідуюча відділенням лікарні №1 Алла Грицаєнко.

Поки немає результатів досліджень, батьки намагаються самотужки з’ясувати причину масового занедужання:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: