Трагедія в таборі ”Вікторія”: нова знахідка може змінити хід офіційного слідства

Група незалежних експертів, яких залучили до розслідування трагедії в одеському таборі «Вікторія» на вимогу батька загиблої Соні Мазур, знайшла на попелищі другий кип’ятильник.

Електроприлад виявили на місці однієї з кімнат, однак не в тій, з почалася пожежа. Обвуглений прилад є важливим речовим доказом, якого раніше не помітило офіційне слідство.

Як відомо, перший кип’ятильник знайшли відразу після трагедії на місці загоряння – в кімнаті художнього керівника колективу «Адель» Тетяни Єгорової. Вона відпочивала в таборі разом з дітьми. Офіційне слідство розглядало версію про те, що саме перший невимкнений прилад міг стати причиною пожежі.

На численні свідчення очевидців трагедії, в ніч пожежі Єгорова нібито кричала, що забула вимкнути кип’ятильник. Втім, сама керівниця ансамблю згодом цю інформацію публічно заперечувала. А в матеріалах провадження існують і інші свідоцтва – на користь Єгорової.

Так чи інакше, слідство не змогло встановити, чи міг перший знайдений кип’ятильник дійсно стати причиною пожежі. Чи не підтвердилися і інші можливі причини загоряння.

Другий електроприлад, який недавно на попелищі виявили незалежні експерти, передали правоохоронним органам. Також там знайшли останки дітей. Нові знахідки 10 місяців пролежали під руїнами згорілого корпусу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: