Pозчинна кава шкідлива для вашого здоров’я – ця бурда не має жодного відношення до справжньої кави!

Мова йде про розчинну каву з баночок або, ще гірше, з пакетиків. Краще не пийте її ніколи, адже до кави ця бурда не має ніякого відношення.

Найсумніше навіть не те, що від кави там тільки смак, та й той дещо «урізаний», а також і те, що в ній майже і немає справжньої кави. Справа в тому, що цей напій надзвичайно шкідливий для здоров’я. Не вірите? А ви почитайте склад, написаний на етикетці дрібними літерами. Це справжнє джерело некорисних речовин! Давайте розберемося, що ж тут не так.

Спеціальний інгредієнт

Щоб кава виглядала розсипчастою і красивою, туди додають спеціальний інгредієнт. Саме завдяки йому кавовий порошок не скочується в неприємні і непрезентабельні грудочки. Не найкорисніша для організму синтетична добавка, тим більше вона фактично не грає великої ролі, оскільки у воді все одно розчиняються будь-які грудки.

Ароматизатори

Розчинна кава в порошку – це пил, іншими словами – відходи виробництва, які шкода викидати, але зате можна вигідно продати. А ще вони густо усіяні ароматизаторами, які, як відомо, є шкідливими і небажаними речовинами.

Замінник цукру

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: