Не в сміттєвому відрі, а в цілющій настоянці: Горіхова шкаралупа у нашій родині на вагу золота

Відвари з горіхової шкаралупи на воді і використовуються при проблемах шкіри. Досить помістити шкаралупу у воду і довести до кипіння. Ще гарячим відваром слід протирати проблемні ділянки шкіри і вмиватися.

Зелена шкірка волоського горіха має ще більше застосувань. Особливо актуально це зараз, коли сезон горіхів тільки починається. Горіхова шкірка допомагає при нетравленні шлунка та застудних захворюваннях. З неї навіть роблять цілющий лікер.

Зараз саме час запасатися зеленими горіхами, роблячи з них різні корисні настоянки. Ми розповімо про приготування засобів від найбільш поширеної проблеми холодної пори – застуди.

Інгредієнти

  • 0,5 л зеленої шкірки горіхової
  • 0,3 л свіжого меду

Приготування

  • Склади в літрову банку очищену зелену шкірку (без горіхів).
  • Залий медом і щільно закрий банку капроновою кришкою.
  • Поставте настоюватися в темне місце. Через пару тижнів настоянка буде готова до вживання.

Одна чайна ложка такої настойки до гарячого чаю допоможе легко подолати осінню застуду. Тому запасайся цілющим засобом із зеленої горіховою шкірки вже зараз. А також роби інші корисні горіхові настоянки.

Ми дуже недооцінюємо лікувальні властивості волоського горіха. Адже в народній медицині використовуються не тільки шкірка, шкаралупа і серцевини горіхів, але також і його зелене листя.

Використовуй користь горіхів по максимуму, а також поділися цією сенсаційною інформацією з друзями. Нехай кожен дізнається більше про користь горіхової шкаралупи, що дуже актуально напередодні горіхового сезону.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: