Не в сміттєвому відрі, а в цілющій настоянці: Горіхова шкаралупа у нашій родині на вагу золота

Викидаєш шкаралупу у відро для сміття — викидаєш потенційну користь!

Про користь горіхів чув кожен, але хто чув про користь їх шкаралупи або зеленої шкірки? Адже ці, здавалося б, непотрібні частини горіха, вміщують чимало корисності і з давніх часів використовуються людством для приготування цілющих настоїв і сиропів, інформує Ukr.Media.

І сьогодні ми навчимо готувати настоянки шкаралупи горіхів, які уберігають від проблем серця і судин, допомагають в боротьбі з застудою, а також налагоджують здоровий сон.

Шкаралупа волоського горіха

Для страждаючих від гіпертонії, настоянка з твердої горіхової шкаралупи стане справжнім порятунком, адже вона нормалізує тиск і чистить судини. А ось приготувати настоянку в домашніх умовах нескладно.

Інгредієнти

  • 15 горіхів (потрібна саме шкаралупа без ядер)
  • 0,5 л горілки

Приготування

  • Шкаралупу ретельно очистити від серцевин, вимий і просуши.
  • Помісти очищені «черепашки» в скляну ємність (підійде звичайна банку) і залий горілкою.
  • Ємність з настойкою закрити капроновою кришкою і помісти в сухе, темне місце з кімнатною температурою на 14 днів.
  • Настоянка готова. Можна приймати по 1-2 ст. л. вранці, мінімум за півгодини до їжі. Суміш чистить судини, а також допомагає в лікуванні дихальних шляхів. Може використовуватися в якості профілактичного засобу від гіпертонії.

У Калмикії здавна готували розслабляючу і заспокійливу настоянку з шкаралупи волоських горіхів, яка рятувала від безсоння. Для цього очищену шкаралупу горіхів відварювали в молоці 30-40 хвилин. Всього півсклянки такого «зілля» перед відправленням у ліжко дарують міцний і спокійний сон.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: