Любитель-шукач скарбів відкопав обручку за $15 000

Бен Бішоп, у вільний час захоплюється пошуками скарбів за допомогою металодетектора, відкопав на полі в районі Гластонберрі предмет, який спочатку прийняв за алюмінієве кільце від банки з колою.

Фабричний робітник Бен Бішоп, у вільний час захоплюється пошуками скарбів, обшукував фермерське поле з допомогою металошукача.

Виявивши незвичайний предмет, він спочатку вирішив, що знайшов лише кільце від банки з колою. Насправді він виявився дорогоцінним старовинним кільцем.

Золота печатка, зроблена в епоху Єлизавети I, орієнтовно з 1550 по 1650 рік, коштує приблизно $15000. У вересні кільце буде продано на аукціоні Hansons в Дербі, інформує Ukr.Media.

“Я думав, що це чергове кільце від коли, – каже 30-річний Бенсон. – Я знайшов їх тонни за ці роки, не рахуючи всякого іншого сміття. Я підняв шар дерну і став копати, ні на що не розраховуючи. Але я побачив щось блискуче. Коли стер з предмета бруд, він виявився старовинним золотим кільцем. Це перший предмет із золота, який мені вдалося знайти. Я був настільки ошелешений, що просто сів на землю і дивився на нього мовчки хвилин сорок”.

Золотий перстень-печатка з двоголовим орлом, за оцінками фахівців, було зроблено в епоху Єлизавети I, в 1550 – 1650 р. р., тобто, йому близько 500 років.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: