“Нереально страшно “приводити” своє дитя в цей світ”: Стало відомо про обурливий інцидент з українським воїном

У Мелітополі Запорізької області водій маршрутки «Мелітополь – Миргород» відмовився везти хлопця за посвідченням учасника бойових дій, а багато пасажирів його підтримали, образливо висловившись на адресу воїна.

Як пише в своєму Facebook медик 93-й ОМБр, дружина ветерана АТО Катерина Зелена Драп’ята, водій рейсу, який відправляється о 05:50, заявив, що керівництво перевізника заборонило йому безкоштовно возити АТОшників.

Подружжя довго скандалило з водієм, після чого звернулися до касира, яка з’ясувала в центральному офісі перевізника, що ніяких заборон на безкоштовний проїзд по УБС немає.

«Найбільше мені сподобались глядачі нашого дійства, які про нас розповіли такі речі що й страшно вимовити в голос. Від «Воот гєраіня тут нашлась, тоже ваєвала, наваєвалась? тєпєрь права качаєт» до «20 лєт а такой наглий, што же дальше будєт. Ми вапщета купілі білєти купілі і із за вас далжни тут ждать». Я все розумію, всі мають права.., але чому МИ не можемо вимагати свої права, а ВОНИ так?», – обурилася вона.

В результаті касир продала квитки по УБД на цей же маршрут, але водій відмовився вести пару навіть за квитками.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: