“Кинули як бомжа, мухи літають”: На Львівщині рідні вбитої жінки стали заручниками бюрократів

Справу направлено на розгляд до апеляційного суду, а поліція стверджує, що також не може нічим допомогти, тому що і у них зв’язані руки нормами закону.

«У зв’язку з тим, що не проводиться експертиза – це затягує процес розслідування кримінальних проваджень», – пояснив начальник слідчого відділення Жидачівського відділу поліції Андрій Климович.

Можна було провести інші подальші експертизи, і, відповідно, швидше ухвалити рішення про направлення провадження до суду. А поки апеляційний суд вирішував, якому району передати справу покійної сестри Йосипа – той пішов до чиновників, щоб запитати, коли морг обладнають холодильником. Перед камерами вони божаться – скоро.

«Знайшли таке обладнання, яке коштує 25 тисяч гривень. Уже зараз ми перерахували більшу частину коштів, буде займатися підприємець, який повинен придбати дане обладнання для моргу, вже більша частина коштів є. Ми десь сподіваємося, що до кінця серпня це буде обладнано», – пояснила Світлана Самсонова, керівник апарату Жидачівської РДА.

Коли матеріал готувався до ефіру, журналістам подзвонив брат померлої і повідомив, що після їхнього візиту рішення суду підписали, розтин зробили, а тіло віддали родичам, і, на п’ятий день, її нарешті поховають.

Раніше ми писали про те, як літній китаєць прокинувся в труні на власних похоронах. Чоловік був фізично виснажений, у зв’язку з чим він багато спав. «Небіжчик» прокинувся через вісім годин після початку жалобної церемонії.

А в Перу небіжчик «почав дихати» в труні і знову помер. У перуанському місті Тінго-Марія під час церемонії прощання з 24-річним Мандухано Доротео його родичі звернули увагу, що «покійний» продовжує дихати.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: