“Кинули як бомжа, мухи літають”: На Львівщині рідні вбитої жінки стали заручниками бюрократів

У Львівській області родичі вбитої жінки стали заручниками бюрократичної системи – чотири дні її тіло пролежало в морзі без холодильника і розтину, але сім’я так і не отримала дозволу на поховання.

Виявилося, що дати дозвіл на похорон може дати тільки суддя, а єдиний представник судової влади перебуває у відпустці.

«Нікого тут немає. Ніхто нічого не відкриває», – розповів брат померлої Йосип Дроздовський, який четвертий день оббиває пороги моргу в райцентрі.

Чоловік скаржиться, що розтину тіла його сестри досі не зробили, але й тіла родичам не віддають.

«Я як зайшов туди, до моргу – ледь не впав від того страху, що там робиться. Кинули як бомжа, вибачте, як у крові була … Мухи літають, немає там ні холодильної камери ніякої, нічого», – поділився він своїми враженнями.

У свою чергу, місцевий судмедексперт виправдовується тим, що холодильника чекають вже два роки, а розтин не роблять, тому що немає рішення суду.

«Тільки за рішенням суду ми працюємо – ми проводимо експертизу трупів, зараз поки рішення суду ми не маємо. З понеділка немає суду, немає судді у нас зараз в районі – тому така ситуація», – заявив судмедексперт Жидачівського моргу Володимир Гаврущенко.

У районному суді підтвердили – у них немає кому працювати.

«У одного – закінчилися повноваження, інший – у відпустці», – повідомила Віра Особа, керівник апарату Жидачівського райсуду.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: