Мера Чернігова засікли на елітному авто скандального забудовника

Згідно з офіційними документами, там відбувається реконструкція житлового будинку, яким в березні минулого року стала колишня нежитлова будівля у дворі аптеки, в якій свого часу розміщувався сервісний центр «Фокстрот».

Відзначається, що після переведення будівлі до житлового фонду, виконком міської ради надав Пригоді містобудівні умови і обмеження забудови орендованої земельної ділянки для реконструкції цього «новоствореного» житлового будинку, що стало підставою для розробки проекту, а після розробки проектної документації на реконструкцію цього житлового будинку – реєстрації декларації про початок будівельних робіт.

Гашпар також звернув увагу, що роботи з реконструкції існуючого житлового будинку проводяться абсолютно на новому фундаменті, а несучі та огороджувальні конструкції об’єкта реконструкції на сьогоднішній день все знесені і знищені. Хоча згідно з державними будівельними нормами (ДБН), реконструкція передбачає повне або часткове збереження елементів несучих і огороджувальних конструкцій.

«А управління Держархбудконтролю Чернігівської міської ради з її начальницею Людмилою Шкуриною вдає, що нічого не помічає. А не помічає, може тому, що пан Пригода офіційно займав кошти на це будівництво у пана Атрошенка», – написав активіст.

За інформацією журналістів, ТОВ «Аптека №1 ТМ» володіють Володимир Пригода і його мати Тамара Лукашук.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: