“Хочуть виправдати!”: Довкола ДТП із Зайцевою розгорівся новий скандал

Адвокат Людмили Дмитро Марцонь запевняє, що завдання номер один для всіх потерпілих – це справедливий вирок: 10 років позбавлення волі для обох водіїв та відшкодування компенсацій у повному обсязі. Він сподівається, що суд все ж вирішить проблему із сумнівним зникненням лікаря-нарколога та прислухається до клопотань, які подають адвокати потерпілих.

«Якщо не буде справедливості, я не знаю, чим це закінчиться для всієї судової та правоохоронної системи України, бо якщо навіть у такій справі суспільство не отримає відповіді, то в якій тоді отримувати?» – заявив він.

Нагадаємо, 18 жовтня у центрі Харкова сталася серйозна ДТП. Позашляховик Lexus влетів у натовп людей після зіткнення з іншим авто. В результаті аварії 5 людей загинули, одна померла у лікарні і ще 6 отримали травми різного ступеня тяжкості.

Суд заарештував обох учасників ДТП – Олену Зайцеву і Геннадія Дронова. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі за статтею 286 КК України («порушення правил дорожнього руху»).

19 липня стало відомо, що у справі не можуть знайти ключового свідка – лікаря-нарколога, яка проводила перше обстеження Зайцевої після аварії і виявила сліди наркотиків у її крові.

31 липня з’явився висновок МОЗ про наявність наркотиків у крові в підозрюваної.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: