“Хочуть виправдати!”: Довкола ДТП із Зайцевою розгорівся новий скандал

Харків’янка Людмила Фабріс, в якої у смертельній ДТП на Сумській загинули двоє рідних, не вірить, що суд винесе справедливий вирок фігурантам справи Олені Зайцевій та Геннадію Дронову.

Жінка втратила в аварії доньку Аллу, якій було 46 років, і 19-річну онучку Настю. За її словами, вона вирішила ходити на судові засідання, щоб бути у курсі справи. Але останнім часом туди ходить тільки її представник, передає VGorode.

«Ви знаєте, я все переглядала (відео з моментом ДТП – ред.) по кілька разів, як моя Настюша виходить, як я бачу червону курточку доньки, вона з того боку стоїть. Я все це ось так зупиняла, дивилася, а зараз не можу: мене такий біль пронизує… І, ви знаєте, я думала, час лікує. Все це брехня, це посилює біль, куди не кинь оком – всюди вони», – розповіла вона.

Постраждала не розуміє, чому на прості запитання експерти так довго не можуть дати відповіді: яка була швидкість «Лексуса», куди зникла лікар-нарколог, чому її не розшукують.

Фабріс і ще кілька сімей потерпілих навіть звернулися до президента України і до Генпрокуратури з проханням забезпечити їм право на справедливий суд.

«Ось приходжу на суди – точиться боротьба протилежностей, адвоката Зайцевої та адвоката Дронова. І все йде до того, щоб, я так думаю, виправдати їх», – вважає вона.

Зазначається, що сім’я Людмили відмовилася від 50 тисяч гривень, які перерахувала сім’я Зайцевої. Жінка по копійках збирає гроші на пам’ятник своїм рідним, але вона переконана, що лише компенсація через суд її задовольнить. Решта – це не ціна за те, що вона лишилася сама.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: