Мітингувальники штурмували Київраду, всі подробиці і відео

У Києві 12 липня до будівлі міської ради увірвалися учасники мітингу проти підвищення цін на проїзд у громадському транспорті.

Натовп людей намагався прорватися крізь оточення правоохоронців та потрапити до сесійної зали. Відповідне відео опублікував учасник протесту Олександр Аронець на своїй сторінці у Facebook (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

На записі чутно, як один із мітингувальників кричить на правоохоронців, ображає їх і вимагає показати їхні ідентифікаційні номери на касках.

Пленарне засідання Київради було заплановане на 10:00 12 липня. В цей час на мітинг проти подорожчання проїзду під будівлею КМДА і міськради почали збиратися учасники протесту. Зазначається, що не тільки комунальні, а й приватні перевізники оголосили про підняття тарифу із 14 липня до 8 гривень.

Як стало відомо пізніше, протестувальникам не вдалося прорватися до сесійної зали, проте засідання все одно відклали на невизначений термін. Крім цього, відомо, що серед депутатів теж відбулися сутички.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: