Приїдемо до них додому”: Активісти “євроблях” зробили гучну заяву, пригрозивши народним депутатам

Власники авто з іноземною реєстрацією не збираються розходитися до вирішення питання з легалізацією «євроблях», в іншому випадку обіцяють приїхати до народних депутатів додому.

«Зараз під стінами парламенту близько 5-7 тисяч людей, до вечора очікується ще декілька тисяч. Нам пишуть, що зі Львова виїхала колона, з Полтави, з Одеської області під вечір під’їдуть.

Ми не збираємося роз’їжджатися, бо цілі не досягнуті, і будемо вимагати від Верховної Ради винесення законопроекту про розмитнення на порядок денний», – сказав в коментарі голова організації «АвтоЄвроСила» Олег Ярошевич.

У активістів залишаються все ті ж вимоги – проголосувати законопроект про «євробляхи» та скасувати постанову Кабміну, яким поліцейським дозволяється відбирати авто з іноземною реєстрацією.

«Вчора пані Ніна Южаніна офіційно заявила про те, що весь податковий комітет зробив подання до голови ВР про винесення законопроекту на порядок денний та його голосування в цілому. В нас є спільна згода з комітетом», – каже активіст.

А от з Кабміном, як каже Ярошевич, справи йдуть набагато гірше.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: