Найцікавіші тренди 2018 року: Як вибрати собі модні шорти та не помилитися

З настанням літа приходить пора змінити свій гардероб. Звичайно ж першою і необхідною річчю цієї пори року є шорти. Свою популярність вони здобули завдяки своїй універсальності. Вони чудово поєднуються з іншими елементами одягу і можуть використовуватися, як для походу на світську вечірку, так і в повсякденності.

Кілька останніх років шорти зайняли своє почесне місце і в колекціях найвідоміших дизайнерів. Модельні будинки від Prada до Louis Vuitton і Valentino роблять найрізноманітніші і неймовірні варіанти з шовку, бавовни, трикотажу і навіть кожи. Їх комбінують не тільки з футболками і кофтами, а й навіть коктейльними сукнями. Ми спробували розібратися, які дизайнерські шорти будуть в тренді цього літа.

Як визначитися з вибором

Потрібно розуміти, що модельна лінійка дизайнерських шорт розробляється не один місяць. Головною особливістю продукту від відомих виробників є те, що модельєри враховують в своїх творіннях не тільки модні кольори і малюнки, а й звертають увагу на те, щоб їх елемент одягу вдало підкреслював всі достоїнства і приховував недоліки фігури.

Короткі жіночі шорти

Такі моделі дизайнерських шорт прийнято вважати найбільш епатажними. Але вони підійдуть дівчатам, які мають довгі ноги і струнку фігуру. У модельних будинках це найпоширеніша модель. Її ж можна назвати і найбільш затребуваною. Правда дівчатам з пишними формами варто звернути увагу на інші типи дизайнерських шорт, інакше є шанс залишитися незадоволеними покупкою.

Серед відомих моделей, що набирають популярність можна виділити відомий австралійський брендOneTeaspoon. Джинсова модель міні-шорт від цього модельного будинку завоювала величезну популярність за рахунок цікавого зовнішнього вигляду, яку надають необроблені краї. Але при цьому такі дизайнерські шорти зможуть доповнити навіть строгий образ.

Іншим, не менш цікавим варіантом можна назвати варіант діджея, відомого художника і дизайнераХерона Престона. Він відрізняється яскравим помаранчевим забарвленням, який відразу змушує звернути увагу на ноги власниці таких дизайнерських шорт.

Короткі високі моделі

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: