“Тіло знайшли зі слідами насильницької смерті”: Правоохоронці розкрили гучне вбивство

У Києві дільничний офіцер поліції розкрив вбивство уродженця Закарпаття.

Як повідомили в ГУ НП в Києві, до чергової частини Дніпровського управління поліції зателефонував чоловік з повідомленням про те, що на вулиці Сосницькій лежить мертвий чоловік

Правоохоронці виявили тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті, а потім встановили його особу. Це – 37-річний уродженець Закарпатської області, який останнім часом жив в столиці, але постійного місця проживання не мав.

«Попередньо ми встановили, що в ході розпиття спиртних напоїв між двома чоловіками сталася бійка. Сили виявилися нерівними, і від отриманих травм уродженець Закарпаття за кілька годин помер на місці», – розповіли в поліції.

Згодом правоохоронці отримали інформацію, що до злочину може бути причетний чоловік, який вів асоціальний спосіб життя, що ускладнювало встановлення його особи і пошуки. Поки його шукали в Дніпровському районі, він встиг потрапити в поле зору правоохоронців Дарницького району столиці. Вони затримали чоловіка за підозрою в скоєнні майнового злочину.

«З урахуванням того, що він назвався чужим ім’ям, а причетність до крадіжки не підтвердилася, його відпустили. І навіть коли ми вийшли на нього і затримали, він теж не відразу зізнався в тяжкому злочині», – повідомили в поліції.

З’ясувати справжнє ім’я зловмисника поліцейським вдалося тільки, коли той повідомив про колишнє місце роботи в Броварах. Столичні правоохоронці виїхали туди, опитали співробітників і поспілкувалися з місцевими правоохоронцями. Після підтвердження особи поліцейські повернулися до Києва і продовжили роботу над розкриттям вбивства.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: